: انـتـخـاب قـالـب


امروز :
اگر زندگیت را درست بسازی طلوع آرامش در زندگی را با تمام وجودت حس خواهی کرد !  رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی یَفْقَهُوا قَوْلِی           پروردگارا سینه ام را [براى تحمل این وظیفه سنگین ]گشاده گردان، وكارم را برایم آسان ساز، وگِرِهى را [كه مانع روان سخن گفتن من است ]از زبانم بگشاى.                    پروردگارا برای ما از همسران وفرزندانمان روشنی دیدگان (نسل های صالح وپاک ومتّقی)عطا کن ومارابرپرهیزگاران (درمسابقه به سوی ایمان یا رهبری دراصول وفروع ومعارف)پیشوا گردان. - فرقان آیه 74

چکیده ای از سخنان پیر فرزانه آیت الله عظمی بهجت (ره)راجع به یکی از ادله مهم قیام امام حسین: 

جن ها به سید الشهداء علیه السلام گفتند:که اگر اذن بدهی همین الان ، هیچ جا نرفته ، از جات حرکت نکرده ، ما هلاک می کنیم دشمنانت را . فرمودند:والله قدرت من از شما بیشتر ، کسی که اسم اعظم بلده ، لکن اگر من کشته نشوم با چی امتحان می شوند این مردمی که اینجورند؟؟؟!!! دنیا دار امتحان است شما در فکر این باشید که خودتان را اصلاح بکنید ما بین خودتون و خداتون عایق و مانعی پیدا نشود، اگر اصلاح کردید رفع مانع کردید بین خودتون و خدا و وسایط انبیاء و اوصیاء خدا اصلاح می کند ما بین شما و خلق را .

دواش استغفار ، می کنی؟؟؟چاره ای نیست از اینکه باید بسوی خدا بروی .

باید بدانیم که علاج ما اصلاح نفس است در همه مراحل و از این مستغنی نخواهیم بود و بدون این کار ما تمام نخواهد شد .

 بابا اعتراف به اینکه عمل از خودمون به سر ما آمده و می یاد تا زمانیست که با خدا ارتباط نداشته باشیم ، با نماینده های خدا ارتباط نداشته باشیم امروز تا فردا تا پس فردا اینکه کار نشد تا رابطه ما با ولی امر(عج الله)بری نشود کارمان درست نمی شود.

 اگر ما خدا ترس شدیم از ما می ترسند کسانی که هیچ اصلا نمی شناختند ما کی هستیم چکاره هستیم کاری بکنند که ما بر آنها غضبناک بشویم چرا؟؟؟چون دیگه غضب ما غضب خداست اگر با خدا باشیم.
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
ارسال توسط محمد رسول