: انـتـخـاب قـالـب


امروز :
اگر زندگیت را درست بسازی طلوع آرامش در زندگی را با تمام وجودت حس خواهی کرد !  رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی یَفْقَهُوا قَوْلِی           پروردگارا سینه ام را [براى تحمل این وظیفه سنگین ]گشاده گردان، وكارم را برایم آسان ساز، وگِرِهى را [كه مانع روان سخن گفتن من است ]از زبانم بگشاى.                    پروردگارا برای ما از همسران وفرزندانمان روشنی دیدگان (نسل های صالح وپاک ومتّقی)عطا کن ومارابرپرهیزگاران (درمسابقه به سوی ایمان یا رهبری دراصول وفروع ومعارف)پیشوا گردان. - فرقان آیه 74
تاریخ : جمعه 6 آذر 1388 ساعت:02:55 ق.ظ
1.ادامه فصول عشق:

ج)پاییز عشق:

در نتیجه تلاش و زحمتی که در تابستان برای باغ متحمل شدیم،می توانیم محصول زحمات خود را درو کنیم. پاییز فرا رسیده است.فرصتی طلایی و فصلی پر بار و با برکت است.با پذیرش و درک عیب و نقص خویش و همسرمان عشق واقعی تری را احساس و تجربه می کنیم.

زمان شکرگزاری و دردو دل با یکدیگر است.با سخت کوشی در طول تابستان می توانیم به استراحت بپردازیم و از عشقی که آفریده ایم،بهرمند گشته،لذت ببریم.

د)زمستان عشق:

با تغییر آب و هوا زمستان فرا می رسد.در طول ماه های سرد و غیر قابل کشت زمستان تمام طبیعت در لاک خود فرو می رود.زمان استراحت،تأمل و تجدید قوا است. زمستان در رابطه زناشویی هنگامی است که ما دردهای التیام نشده خویش را احساس می کنیم.زمانی است که نقاب از چهره ما بر داشته می شود و احساسات دردناک ما آشکار می گردد.زمستان عشق هنگامی است که باید در انزوا به رشد خویش بپردازیم. به جای آنکه برای عشق و خشنودی،به همسرمان نگاه کنیم،باید به خویشتن بنگریم زمان بهبود و التیام است. زمان آنست که مردها به غار خویش خزیده،زنان نیز به درون چاه خویش فرو روند.

پس از دوست داشتن و التیام یافتن در طول فصل تاریک زمستان ، دوباره بهار فرا می رسد.دوباره ما از موهبت احساساتی چون:امید و عشق و فراوانی امکانات برخوردار می شویم ما هم اکنون با توجه به التیام درونی و کنکاش روحانی سفر زمستانی خویش می توانیم دروازه های قلب خود را بگشاییم و نسیم موسم بهار عشق را احساس نماییم.
منبع:
http://rahe-zendegi.blogfa.comبه اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
ارسال توسط محمد رسول