: انـتـخـاب قـالـب


امروز :
اگر زندگیت را درست بسازی طلوع آرامش در زندگی را با تمام وجودت حس خواهی کرد !  رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی یَفْقَهُوا قَوْلِی           پروردگارا سینه ام را [براى تحمل این وظیفه سنگین ]گشاده گردان، وكارم را برایم آسان ساز، وگِرِهى را [كه مانع روان سخن گفتن من است ]از زبانم بگشاى.                    پروردگارا برای ما از همسران وفرزندانمان روشنی دیدگان (نسل های صالح وپاک ومتّقی)عطا کن ومارابرپرهیزگاران (درمسابقه به سوی ایمان یا رهبری دراصول وفروع ومعارف)پیشوا گردان. - فرقان آیه 74
تاریخ : چهارشنبه 11 آذر 1388 ساعت:11:14 ق.ظ

من فقط 10 خصوصیت از صدها خصوصیات لبخند در زندگی یك زوج را مینویسم

امیدوارم همیشه لبخند روی لبهای همه زوج های جوان باشد

 

1. لبخند جذابتان می کند ،

همه ما به سمت افرادیکه لبخند می زنند کشیده می شویم . لبخند یک کشش و جذبه فوری ایجاد می کند . دوست داریم نسبت به آنها شناخت پیدا کنیم .

 

2. لبخند حال و هوایتان را تغییر می دهد ،

دفعه بعدی که احساس بی حوصلگی و ناراحتی کردید، لبخند بزنید . لبخند به بدن حقه می زند .

 

3. لبخند مسری است ،

لبخند زدن برایتان شادی می آورد . با لبخند زدن فضای محیط را هم شادتر می کنید و اطرافیان را مانند آهن ربا به سمت خود می کشید .

 

4. لبخند زدن استرس را از بین می برد ،وقتی استرس دارید ، لبخند بزنید . با اینکار استرستان کمتر می شود و می توانید برای بهبود اوضاع وارد عمل شوید .

 

5. لبخند زدن سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند ،

به این دلیل عملکرد ایمنی بدن تقویت می شود که شما احساس آرامش بیشتری دارید. با لبخند زدن از ابتلا به آنفولانزا و سرماخوردگی جلوگیری کنید.

 

6. لبخند زدن فشارخونتان را پایین می آورد ،

وقتی لبخند می زنید ، فشارخونتان به طرز قابل توجهی پایین می آید . لبخند بزنید و خودتان امتحان کنید .

 

7. لبخند زدن اندورفین ، سروتونین و مسکن های طبیعی بدن را آزاد می کند ،

تحقیقات نشان داده است که لبخند زدن با تولید این سه ماده در بدن باعث بهبود روحیه می شود . می توان گفت لبخند زدن یک داروی مسکن طبیعی است .

 

8. لبخند زدن چهره تان را جوانتر نشان می دهد ،

عضلاتی که برای لبخند زدن استفاده می شوند صورت را بالا می کشند. پس نیازی به کشیدن پوست صورتتان ندارید، سعی کنید همیشه لبخند بزنید.
 

 

9. لبخند زدن باعث می شود موفق به نظر برسید ،

به نظر می رسد که افرادیکه لبخند می زنند اعتماد به نفس بالاتری دارند و در کارشان بیشتر پیشرفت می کنند.

 

10. لبخند زدن کمک می کند مثبت اندیش باشید ،

لبخند بزنید . حالا سعی کنید بدون از بین رفتن آن لبخند به یک مسئله منفی فکر کنید . خیلی سخت است . وقتی لبخند می زنیم بدن ما به بقیه بدن پیغام می فرستد که " زندگی خوب پیش می رود " پس با لبخند زدن از افسردگی، استرس و نگرانی دور بمانید .منبع:
http://rahe-zendegi.blogfa.comطبقه بندی: مادران،  پدران، 
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
ارسال توسط محمد رسول